Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Loose contact
  or absolute precision?

  Real professionals count on Philips LED tube light  

  LED tube light for every application


  We have a LED tube light for every application. Our MASTER LEDtube T8 and T5 range 
  gives 50,000 hour lifetime and is for applications needing high performance.

   

  Our new CorePro LEDtube T8 Universal works with all ballasts types and makes it simplicity itself to upgrade the banks of fluorescent tubes you’ll see above you as you walk through most buildings.

  LEDTubeTutorial

  LED replacement for general lighting applications

   

  LED PL lamps are the ideal solution for the replacement of conventional lighting in a wide range of general lighting applications. LED PL lamps product family consists of CorePro LED PLC, PLL and - our latest addition - PLS These LED PL lamps fit directly into your existing luminaries while at the same time offering energy savings over a lifetime that’s twice as long as their fluorescent alternatives.

  LED tube categories

  MASTER LEDtube EM/Mains

  MASTER LEDtube EM/Mains

  Řada MASTER LEDtube společnosti Philips integruje LED světelný zdroj do tvaru tradičních zářivek. Jedinečný design této řady vytváří dokonale jednotný vizuální vzhled, který nelze odlišit od tradičních zářivek. Pro ty, kdo hledají hodnotu za peníze z omezených rozpočtů a snaží se o výměnu světelného zdroje za zdroj s lepším světelným efektem a životností.

  Other LEDtube

  Other LEDtube

  Řada LEDtube společnosti Philips integruje LED světelný zdroj do tvaru tradičních zářivek. Tento produkt je ideálním řešením pro modernizaci zdrojů světla všeobecného osvětlení: splňuje základní požadavky na osvětlení, nabízí výraznou úsporu energie a je ohleduplný vůči životnímu prostředí.

  MASTER LEDtube InstantFit HF

  MASTER LEDtube InstantFit HF

  Řada Philips MASTER LEDtube InstantFit T8 integruje LED světelný zdroj do tvaru tradičních zářivek. Jedinečný design této řady vytváří dokonale jednotný vizuální vzhled, který nelze odlišit od tradičních zářivek. Philips MASTER LEDtube InstantFit T8 je ideálním řešením pro zákazníky, kteří mají vyšší nároky na světlo a chtějí maximalizovat hodnotu po dobu životnosti.Značné úspory energie a delší životnost přinášejí zajímavou návratnost a nižší celkové náklady na vlastnictví.

  Master Value LEDtube T8

  Master Value LEDtube T8

  Profesionální LED trubice Master Value se špičkovým výkonem představuje ideální náhradu při výměně zářivkového osvětlení T8 při použití elektromagnetických předřadníků nebo montáži přímo na hlavní přívod energie. Tento výrobek nabízí přirozený světelný efekt pro celkové osvětlení spolu s okamžitými úsporami energie, což z něj činí ekologické řešení.

  Zdroj řady LEDtube EM/mains T8 s technologií MasterConnect

  Zdroj řady LEDtube EM/mains T8 s technologií MasterConnect

  Představujeme vám LED světelné zdroje MasterConnect – chytré LED světelné zdroje určené k modernizaci, které vám nabídnou jednoduchý a pohodlný způsob modernizace na propojené osvětlení. LED světelné zdroje řady MasterConnect lze pomocí intuitivní aplikace snadno nastavit a naprogramovat na maximální úsporu energie. Současně vám zajistí bezdrátové a automatizované osvětlení, které je praktické a pohodlné. Kromě toho je lze také rozšířit a modernizovat. Pokud byste chtěli využít i dalších výhod, jako je dálkové ovládání nebo ovládací panel, aktuálně nainstalované světelné zdroje si prostě necháte a přidáte bránu, abyste mohli využít všech výhod cloudového systému. Pokud chcete svoje řešení osvětlení posunout na vyšší úroveň, lepší způsob nenajdete.

  CorePro LED tube Universal T8

  CorePro LED tube Universal T8

  Nové světelné zdroje Philips CorePro LEDtube Universal T8 přináší do vašeho projektu osvětlení lehkost a jednoduchost. Již nemusíte řešit kompatibilitu s předřadníkem. Díky jedinečnému designu lze Philips CorePro LEDtube Universal T8 instalovat přímo do svítidel využívajících elektromagnetické předřadníky, vysokofrekvenční elektronické předřadníky nebo přímo do sítě. Ovládání je jednoduché, a už nebudete muset skladovat dva typy trubic. Dokonale bezpečné, spolehlivé trubice Philips CorePro LEDtube Universal T8 se snadnou montáží jsou ideální alternativou standardních zářivek z hlediska úspory energie a nižších nákladů.

  MASTER LEDtube Mains T5

  MASTER LEDtube Mains T5

  Nové světelné zdroje Philips Master LEDtube Mains T5 přinášejí do vašeho projektu osvětlení jednoduchost. Už nemusíte věnovat pozornost technologii předřadníku. Díky jedinečnému designu se Philips MASTER LEDtube Mains T5 instalují do svítidel se síťovým napájením. Tak je to jednoduché! Trubice Philips MASTER LEDtube Mains T5 jsou dokonale bezpečné, spolehlivé a jejich montáž je jednoduchá. Díky tomu představují ideální alternativu pro standardní zářivky, která maximalizuje hodnotu po dobu životnosti díky vysokým úsporám energie a nižším nákladům na údržbu.

  LEDtube Mains T5

  LEDtube Mains T5

  Nové světelné zdroje Philips Master LEDtube Mains T5 přinášejí do vašeho projektu osvětlení jednoduchost. Už nemusíte věnovat pozornost technologii předřadníku. Díky jedinečnému designu se Philips MASTER LEDtube Mains T5 instalují přímo do svítidel se síťovým napájením. Ovládání je jednoduché a už nebudete muset skladovat dva typy trubic! Svítidlo Philips MASTER LEDtube Mains T5 je dokonale bezpečné, spolehlivé a jeho montáž je jednoduchá. Díky tomu představuje ideální alternativu pro standardní zářivky, která maximalizuje hodnotu po dobu životnosti díky vysokým úsporám energie a nižším nákladům na údržbu.

  Ecofit LEDtubes T8

  Ecofit LEDtubes T8

  Přejděte na efektivní, trvanlivé LED zářivky Ecofit. LED zářivky Ecofit rychle a snadno nahradí staré zářivky za moderní a efektivní LED technologii. Kvalitní světlo s přirozeným světelným efektem se hodí do celkového osvětlení s nízkou počáteční investicí. Jde o řešení šetrné k životnímu prostředí.

  Master Value LEDtube Universal T8

  Master Value LEDtube Universal T8

  Nový zdroj Philips MASTER LEDtube Universal T8 přináší do vašeho projektu osvětlení lehkost a jednoduchost. Nemusíte řešit kompatibilitu s předřadníkem: díky jedinečnému designu lze toto svítidlo přímo zapojit do svítidel, které využívají elektromagnetické předřadníky, vysokofrekvenční elektronické předřadníky nebo přímo do sítě. Ovládání je jednoduché, už nebudete muset skladovat dva typy trubic.Zdroj Philips MASTER LEDtube Universal T8 je dokonale bezpečné, spolehlivé a jeho montáž je jednoduchá. Díky tomu představuje ideální alternativu pro standardní zářivky, která maximalizuje hodnotu po dobu životnosti díky vysokým úsporám energie a nižším nákladům na údržbu.

  CorePro LEDtube EM/Mains

  CorePro LEDtube EM/Mains

  CorePro LEDtube je dostupné řešení LED vhodné pro náhradu zářivek T8. Výrobek nabízí přirozený světelný efekt pro celkové osvětlení spolu s okamžitými úsporami energie, což z něj činí ekologické řešení.

  MASTER LEDtube InstantFit HF T5

  MASTER LEDtube InstantFit HF T5

  Řada Philips MASTER LEDtube InstantFit T5 integruje LED světelný zdroj do tvaru tradičních zářivek. Jedinečný design této řady vytváří dokonale jednotný vizuální vzhled, který nelze odlišit od tradičních zářivek. Philips MASTER LEDtube InstantFit T5 je ideálním řešením pro zákazníky, kteří mají vyšší nároky na světelný tok a chtějí maximalizovat hodnotu po dobu životnosti.Značné úspory energie a delší životnost přinášejí zajímavou návratnost a nižší celkové náklady na vlastnictví.

  Introducing the new Philips MASTER Value LEDtube T8

   

  The new Philips MASTER Value LEDtube T8 is the right choice for all professionals, who want to easily and cost-effectively replace existing, conventional lighting tubes with high-performance, LED tubes. Developed by experts for all kind of general lighting areas, they offer good quality and reliability and normally pay for themselves within the first year!

   
  • Uniform light effect
  • Robust construction
  • Fits in well with conventional technology
  • Fast and easy installation
  • Simple plug and play retrofit solution
  • High level energy efficiency

  Cases and tools

  tube scheme

  Choose the right tube, find the right fit

   

  Your customers will have very different lighting requirements. Whether they need the best energy efficiency or the best light output, it’s easy to find the right LED tube every time.

  Ballast compatibility lists - Philips Lighting Led tube

  Ballast compatibility

  Our InstantFit HF tubes fit straight into existing luminaires. They work with the widest range of existing electronic ballasts. The ballast lists are regularly updated.
  More video's - T5 LED tube lighting
  More video's - MASTER LEDtube T8 with a sensor lighting

  LED tube cases

  Stay up to date

   

  Sign up for the installer newsletter and stay informed of our innovations.

  Find a distributor

   

  Find your nearest distributor or partner.

  Contact us

   

  Do you have questions? Don’t hesitate and contact us.

  Related products