Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Philips IntelliHue je svítidlo, které poskytuje bílé i dynamické barevné osvětlení


  Profesionální osvětlení fasád a výrazných architektonických prvků měst, ale také kvalitní nasvícení rozlehlých ploch v interiérech budov si žádá individuální přístup a jedinečné technologie. Jedním ze způsobů, jak dosáhnout všech těchto požadavků v jednom, je využití moderní osvětlovací technologie Philips IntelliHueTM.
  Vynikající kvalitu světla a konzistentní světelný tok při osvětlování rozsáhlých ploch v dnešní době usnadňují především dvě technologie – Philips Color Kinetics OptibinTM a Chromasync. Do rodiny Color Kinetics však patří také inteligentní osvětlení IntelliHueTM.

  Systém pro profesionální osvětlení rozsáhlých ploch


  Díky jedinečným výše zmíněným technologiím, které jsou mezi profesionálními architekty a designéry dobře známy, je vyzařované světlo každého svítidla algoritmicky upraveno tak, aby bylo poskytnuté světlo vždy plně konzistentní. Do řady profesionálních osvětlovacích technologií Color Kinetics patří také tzv. IntelliHueTM technologie.

  Svítidla z rodiny IntelliHueTM díky speciální technologii řízení barev umožňují, aby jediné svítidlo vyzařovalo světlo milionů sytých a pastelových barev, včetně kvalitního nastavitelného bílého světla. Tato inovativní schopnost značně zjednodušuje instalaci osvětlení svítidel a zásadně šetří náklady na instalaci a údržbu svítidel.
  ColorGraze IntelliHue Powercore

  Nové příležitosti pro osvětlení exteriéru


  Technologie IntelliHueTM přináší profesionálům v oblasti osvětlovací techniky celou řadu zajímavých efektů a nových příležitostí, jak působivě osvětlit městské budovy, náměstí a další architektonické prvky, které si v rámci veřejného osvětlení zaslouží náležitou pozornost.

  Osvětlení fasád domů na náměstích velkých měst často vyžaduje během jednotlivých dnů v týdnu různorodé pojetí. Zatímco během pracovních dnů je žádoucí, aby byly budovy a okolní architektura osvětleny bílým světlem, slavnostní příležitosti o víkendech si obvykle žádají rozdílný přístup. V době, kdy se na náměstích a v městských parcích konají koncerty a nejrůznější společenské a kulturní akce, je vhodné, aby byly fasády domů osvětleny zajímavým barevným světlem.

  Technologie IntelliHueTM vychází v tomto smyslu manažerům měst vstříc a poskytuje jim snadnou možnost, jak pomocí jediného typu osvětlení nastavit vyzařované světlo oběma popsanými způsoby.
  PureStyle IntelliHue Powercore

  Moderní osvětlení, které si uchovává svou kvalitu


  Základní důležitou charakteristikou řady IntelliHueTM je vynikající kvalita poskytovaného světla i svítidel samotných. V indexu podání barev (CRI) dosahují svítidla IntelliHueTM hodnot 80 a více, čímž předčí i srovnatelná svítidla RGBA a RGBW, která se doposud poskytovala pro osvětlení rozlehlých ploch vícebarevným světlem.

  Dostatečně vysoké hodnoty indexu CRI jsou pro všechny profesionály v oblasti osvětlení důležitým měřítkem pro srovnání kvality. Svítidla s technologií IntelliHueTM se tak řadí mezi jedny z nejvhodnějších svítidel, jež poskytují kvalitní světlo vhodné pro realizace osvětlení restaurací, maloobchodních prostor a dalších interiérů.

  Kromě výše jmenovaných výjimečných vlastností oplývá IntelliHueTM také bezkonkurenční přesností barev světla s pouze minimálními odchylkami, které jsou pro lidské oko prakticky nepostřehnutelné. IntelliHueTM poskytuje v porovnání se svítidly RGBW nebo RGBA také nadstandardní světelný tok, což pro profesionály v oblasti osvětlení znamená, že se již nemusí starat o to, zda budou při osvětlování rozsáhlých světelných instalací disponovat dostatkem elektrické energie.
  FlexElite IntelliHue

  Syté červené světlo


  IntelliHueTM mezi ostatními svítidly vyniká také mimořádně přirozeným odstínem červeného světla s hodnotou indexu R9 (sytá červená), který je větší než 80. Čím je hodnota indexu R9 vyšší, tím přesnější je zobrazení dané barvy. V případě svítidel s technologií IntelliHueTM má tento parametr vyšší hodnotu, než je tomu v případě bílého LED nebo zářivkového osvětlení a zároveň se významně přibližuje hodnotám indexu R9, které poskytují keramické halogenidové výbojky a halogenová světla používaná pro osvětlení v maloobchodech.

  Díky vysoké hodnotě indexu R9 je technologie IntelliHueTM vhodná pro celou řadu aplikací osvětlení v maloobchodním prodeji i jinde. Syté červené světlo totiž osvětleným objektům dodává na živosti a bohatosti barev. Hodí se tedy především pro použití v prostorech, které vyžadují potřebnou atmosféru.

  Ať už je barva vyzařovaného světla tmavě červená, čistě bílá nebo svítidlo poskytuje jiné světlo v rámci celého barevného spektra, moderní instalace osvětlení v dnešní době vyžadují maximální kvalitu vyzařovaného světla i svítidla samotného. IntelliHueTM, společně s technologiemi OptibinTM a Chromasync, všem těmto požadavkům plně vyhovuje a ke spokojenosti profesionálů v oblasti osvětlení i široké veřejnosti nabízí pohodlné ovládání a kvalitní světlo bez kompromisů.