Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Signify přichází s širokou škálou dezinfekčních UV-C zářičů Philips, které dokáží deaktivovat virus způsobující                  COVID-19

   

  Signify, světový lídr v oblasti osvětlení, zvyšuje kapacitu výroby UV-C zářičů a rozšiřuje portfolio produktů Philips s UV-C zářením. Společnost využívá více než 35 let zkušeností v oblasti UV-C světelných zdrojů k řešení rostoucí celosvětové potřeby dezinfekce vzduchu, povrchů a předmětů.

   

  UV-C zářiče Philips  jsou osvědčeným a účinným dezinfekčním prostředkem, což bylo nedávno potvrzeno laboratorním testem na Bostonské univerzitě, který ukázal, že UV-C světelné zdroje společnosti Signify dokáží během několika sekund eliminovat virus způsobující COVID-19.

  Výzkum dezinfekce UV-C

  „Mám velkou radost z plodné spolupráce s Bostonskou univerzitou v boji proti koronaviru. Bostonská univerzita potvrdila účinnost našich světelných zdrojů jako preventivních opatření pro společnosti a instituce hledající způsoby, jak zajistit prostředí bez virů,“ potvrzuje pozitivní vliv UV-C záření na zdraví Eric Rondolat, generální ředitel společnosti Signify. „Vzhledem k tomu, že tato technologie může přispět k boji proti koronaviru, společnost Signify nebude technologii uchovávat pro své výhradní použití, ale zpřístupní ji dalším osvětlovacím společnostem. Abychom uspokojili rostoucí potřebu dezinfekce, zvýšíme v následujících měsících mnohokrát naši výrobní kapacitu. “

   

  Nová řada UV-C produktů Philips zahrnuje zářiče a dezinfekční boxy pro širokou škálu profesionálních aplikací, jako je například dezinfekce kanceláří a pracovišť. „Představili jsme 12 rodin UV-C zářičů speciálně navržených pro dezinfekci vzduchu, povrchů a předmětů. Tyto produkty se zaměřují na různé segmenty zákazníků od kanceláří, škol, tělocvičen, maloobchodů a skladů až po veřejnou dopravu,“ říká Harsh Chitale, vedoucí divize Digital Solutions ve společnosti Signify. UV-C zářiče Philips lze samozřejmě propojit také s IoT platformouv-cu propojeného osvětlení Interact

  UV-C čekárna
  Součástí sortimentu je UV-C příslušenství, které je ideální pro hloubkovou dezinfekci povrchů v kancelářích, školách a na toaletách. Je vybaveno senzory a ovládacími prvky, které zajišťují automatické dezinfikování, které ohlídá, aby se spouštělo pouze tehdy, nejsou-li přítomni lidé a zvířata, většinou se tedy jedná o noční dezinfikování. Mezi další produkty patří mobilní, volně stojící UV-C zářiče, které lze zavést do hotelového pokoje nebo je lze použít k dezinfekci povrchů ve veřejné dopravě, např. v autobusech a vlacích.
  uv-c nemocnice

  Pro dezinfekci předmětů společnost Signify uvádí na trh řadu bezpečných a rychle použitelných dezinfekčních UV-C boxů. Tyto boxy se používají v kancelářích a obecních budovách k dezinfekci návštěvnických legitimací, telefonů, tašek, notebooků a peněženek během několika sekund. V obchodech jsou ideální pro dezinfekci vráceného zboží, sklenic nebo oblečení vyzkoušeného ve zkušebních kabinkách.

   

  Potřebujete více informací o dezinfekci pomocí UV-C záření? Podívejte se sem nebo kontaktujte některého z našich specialistů pomocí kontaktního formuláře.