Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  BNY Mellon, Cork

  Irsko

  Osvětlení kanceláří BNY Mellon,

  Cork, Irsko


  Podívejte se, jak přechod na svítidla Philips LED snížil spotřebu elektřiny na osvětlení ve společnosti BNY Mellon o téměř 75 %.
  Případová studie BNY Mellon

  Instalační

  tým

  odvedl vynikající práci. Pracoval v noci a vše stihl v dohodnutém termínu.“

   

  - Michael O’Kane, regionální správce budov a zařízení

  Případová studie BNY Mellon
  BNY Mellon Case Study

  Co zákazník potřeboval vyřešit

   

  V kancelářích firmy v Corku byla spotřeba energie na systém osvětlení relativně vysoká. Kromě toho na setkáních se zaměstnanci bylo ventilováno určité zklamání plynoucí z nedostatečné kvality osvětlení.

  Případová studie BNY Mellon

  To pravé osvětlení


  V kancelářích typu open plan byla nahrazena zářivková svítidla 600 x 600 za zapuštěná modulární svítidla Philips PowerBalance, svítidla downlight LuxSpace byla použita v oblasti recepce a také v zasedacích místnostech. Další použitá svítidla zahrnovala CoreLine a LED Amenity – ta byla instalována na toaletách a na hlavním schodišti. Stávající svítidla v komunikačních prostorách, elektrorozvodných místnostech a údržbářských prostorech byla ponechána, ale osazena lampami MASTER LED. Nový systém osvětlení je řízen prostřednictvím systému správy osvětlení LightMaster, který poskytuje komplexní informace o výkonnosti systému z centrálního umístění.


  Strategie ovládání osvětlení zahrnuje regulaci podle denního světla v okolí budovy a detekci přítomnosti osob v prostorách typu open plan.

  • PowerBalance gen2
   PowerBalance gen2
   Co se týče osvětlení kancelářských prostor pomocí LED svítidel, jsou lidé většinou ochotni investovat do trvalé udržitelnosti, avšak pouze tehdy, když se jim jejich investice vrátí...
  • LuxSpace, recessed
   LuxSpace, recessed
   Každá firma se dnes snaží optimalizovat všechny své zdroje, a to nejen provozní náklady, jako jsou energie, ale také uživatelské náklady, u kterých firmy spatřují mnohem větší dopa...

  Osvětlení BNY

  Mellon v Corku

  Tým

  HR Electrical Services

  Dodavatelé elektroinstalačních prací

  Související případy