Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Nezapomenutelný 
  zážitek z nakupování

  Ted Baker,

  Glasgow, Spojené království

   

  Podívejte se, jak Ted Baker vytváří v prodejnách atmosféru, která uvádí zákazníky v úžas.

  Oděvy v maloobchodní prodejně Ted Baker

  Snažíme se navrhnout
  každou samostatnou prodejnu,

  obchodní místo či kancelář jako jedinečnou jednotku, která bere ohled na budovu a místo, kde se nachází. Celkový návrh vždy věnuje zvláštní pozornost osvětlení, protože to má na náladu v prodejně velký vliv.“

  - Mark Valerio, ředitel pro návrh prodejen, Ted Baker

  Co zákazník potřeboval vyřešit

   

  Nejnovější prodejna Ted Baker v Glasgow potřebovala jedinečné řešení osvětlení. Návrhářský tým, který chtěl budovu skutečně oživit, zamýšlel takovou koncepci osvětlení, jež by se v průběhu den proměňovalo a doplňovalo hudbu, která hraje v prodejně.

  To pravé osvětlení

   

  Ted Baker není v oblasti speciálního osvětlení nováčkem. Oděvní gigant bere každou svoji prodejnu jako jedinečné místo a každý interiér navrhuje tak, aby odpovídal budově a situaci. Pro pobočku v Glasgow si společnost Ted Baker přála dynamické řešení osvětlení, které by mohlo spolupracovat s hudbou v prodejně a vytvářet živou a vzrušující atmosféru.

  „Často spolupracujeme se společností Philips víceméně od prvního dne,“ říká Mark Valerio, ředitel pro návrh prodejen. „Pracujeme na tom, co je třeba vyřešit, se základním rozvržením osvětlení z hlediska estetiky, poté probíráme se společností Philips úroveň osvětlení, typy svítidel a několik různých variant, pokud jde o náklady. Rádi využíváme LED pro snižování spotřeby energie a emisí uhlíku a pro eliminaci problémů s přístupem v oblastech s vysokými stropy.“

  Sortiment osvětlení Philips pro maloobchod má vše, co potřebujeme. Systém zavěšovacích nosníků, který je doplněn vysoce výkonným stropním osvětlením eW Cove QLX, používáme pro osvětlení, jež má vytvářet atmosféru. Pro zvýraznění vystaveného zboží jsme pak použili projektory StyliD instalované na liště. V přední části prodejny, kde je dvojnásobná výška stropu, nebylo možné použít nepřímé osvětlení, a proto jsme zde instalovali speciální dvoustupňový systém osvětlení. Prodejna má nyní fantastickou atmosféru, která probouzí nadšení v návštěvnících a zvýrazňuje kvalitu zboží.

  Nové osvětlení je řízeno prostřednictvím zakázkově vyrobeného ovládacího panelu s dotykovou obrazovkou. Pracovníci mohou volit ze tří dynamických témat, která současně mění nastavení světla a hlasitost hudby, čímž je možné v průběhu dne proměňovat atmosféru prodejny.

  Související případy