Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Rekonstrukce

  osvětlení

  Golfový klub, Mladá Boleslav, CZ

   

  Společnost Philips se podílela na rekonstrukci interiérů areálu golfového hřiště u Mladé Boleslavi. Základním požadavkem investora bylo zvýšit nedostatečnou osvětlenost některých částí prostoru již existujícím, převážně halogenovým osvětlením a vytvoření pohodové atmosféry v celém objektu.

  Golfový klub v Mladé Boleslavi prošel náročnou výměnou osvětlení

  Lze nahradit 4x50W halogen pomocí  

  1x20W LED? Přesvěčit se o tom můžete v Mladé Boleslavi…"

   

  - Filip Müller, návrh osvětlení

  Golfový klub v Mladé Boleslavi prošel náročnou výměnou osvětlení

  Výzva pro zákazníka

   

  Rekonstrukce osvětlení

  Golfový klub v Mladé Boleslavi prošel náročnou výměnou osvětlení

  To správné LED osvětlení

   

  Na cestě za nalezením optimálního řešení náhrady staré osvětlovací soustavy pomocí moderních technologií bylo prověřeno kompletní portfolio produktů Philips - od jednoduchých LED pásků, přes designová svítidla DaySign až po robustní venkovní svítidla Urban Scene, která jsou zavěšena nohama vzhůru. Osvětlovací soustava je navíc jako první v České republice řízena pomocí systému Dynalight.


  Osvětlovací soustava jako celek využívá většinou bodová nebo skrytá svítidla osazená LED se světlem teplé barvy a s velmi dobrým podáním barev. Celý prostor je virtuálně rozdělen do čtrnácti zón charakterizovaných účelem využití a odpovídajícím způsobem osvětlení.

   

  Těmto zónám též odpovídá řízení osvětlení, ovládané z dotykové obrazovky na recepci. Interiér objektu je charakterizován použitím spíše tmavých materiálů povznešených historickými prvky, jako jsou dřevěné sloupy a trámy či barokní pískovcové sochy. Zadání splňuje využití především akcentního osvětlení vztaženého ke konkrétním předmětům.

  • UrbanScene
   UrbanScene
   UrbanScene nabízí řadu kompletních řešení osvětlení (svítidla, sloupy a výložníky) pro osvětlení komunikací a nasvěcování. Moderní, sjednocený design celé řady a energetická úsporn...
  Daysign

  DaySign

  Interiérové svítidlo

  www.archello.com

  Logo

  Philips Dynalite

  Plně integrované řízení osvětlení

  www.philips.com

  Ostatní projekty