Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Umožňujeme

  nepřetržitou péči

  Klinika Asklepios
  Barmbek, Německo

     

  Podívejte se, jak pomáhá osvětlení pro zdravotnická zařízení klinice Asklepios Barmbek poskytovat nepřetržitou péči.
  Osvětlení fasády kliniky Asklepios v Barmbeku od společnosti Philips Lighting

  Používáme

  na našich

  nemocničních chodbách moderní řešení osvětlení pomocí LED od společnosti Philips. Je to pro nás velmi důležité, protože chodby musí být osvětleny nepřetržitě."

   

  -Stefan Tefke, manažer nemocnice pro technologie/nákup/logistiku/IT

  Osvětlení od společnosti Philips dává světlo chodbám kliniky Asklepios v německém Barmbeku.

  Co zákazník potřeboval vyřešit


  Asklepios je v moderní medicíně špičkou. V celém Německu má 150 zdravotnických zařízení a představuje největšího provozovatele soukromých nemocnic v Evropě. Když se pobočka v Barmbeku přihlásila k novému státnímu programu Zelená nemocnice, potřebovala najít cestu ke zvýšení udržitelnosti, aniž by musela přestat poskytovat nepřetržitou nemocniční péči.
  Chodby kliniky Asklepios v Barmbeku s osvětlením od společnosti Philips

  To pravé osvětlení

   

  Začali jsme náhradou 3 600 zářivek instalovaných na chodbách za trubice MASTERLED. Jasným a pohodlným světlem napomáhají tato svítidla snadné orientaci na chodbách. Kromě toho trubice nabízejí svit bez blikání, mají minimální spotřebu energie a třikrát delší životnost než zářivky. Instalovali jsme na chodbách také 944 zdrojů světla LuxSpace a 577 LuxSpace Mini.

   

  Nová svítidla přinášejí průběžné úspory energie a zůstávají po mnoho let bez údržby. Modernizace pak pokračovala v koupelnách a na toaletách, kde jsme instalovali 78 svítidel downlight LuxSpace Compact Power. Pro všeobecné osvětlení dalších prostor jsme instalovali 1 000 lamp MASTER LEDspot GU 5.3. Nová svítidla dodávají vysoce kvalitní světlo, které je nutné, aby zaměstnanci dobře viděli, současně ale vytvářejí pohodlnou atmosféru pro pacienty i návštěvníky. Byly splněny všechny požadavky kladené na osvětlení nemocnice, které tak každý den pomáhá lidem při procesu uzdravování.

   

  Od doby, kdy jsme přešli na LED, klesla spotřeba energie v modernizovaných oblastech o podstatnou část: 1 172 290 kWh ročně (21 %). Celkové úspory nemocnice se pohybují kolem 164 120 eur a podstatně byly sníženy i emise CO2. Kromě toho zdroje světla LED, které mají životnost 50 000 hodin, snižují náklady a údržbu a minimalizují narušení provozu.

  • MASTER LEDspot MV
   MASTER LEDspot MV
   Světelný zdroj MASTER LEDspot MV poskytuje teplý, zvýrazňující paprsek podobný halogenovým zdrojům a je ideálním řešením pro modernizaci bodového osvětlení. Díky vysoké hodnotě CRI...

  Související případy