Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Zjednodušte si nastavování Philips Hue pomocí dálkového ovladače Dimmer Switch 


  Systém inteligentního osvětlení Philips Hue skýtá celou řadu možností, jak nasvítit váš domov tak, abyste se v něm vždy cítili příjemně. Možná však narážíte na situace, kdy přesně víte, jakou scénu chcete vytvořit, ale použití mobilního telefonu či tabletu vám v danou chvíli připadá příliš zdlouhavé nebo složité. Použijte multifunkční dálkový ovladač Dimmer Switch a zamilujte si jednoduchost ovládání žárovek Hue.
  Ovladač Philips Hue Dimmer Switch patří do rodiny Hue, která nabízí širokou škálu chytrých osvětlovacích prvků. Tento bezdrátový stmívač funguje na jednu baterii CR2450 a po propojení s můstkem Philips Hue (Bridge) vám umožní pohodlně ovládat zapnutí, vypnutí a ovládání intenzity světla vybraného svítidla na vzdálenost až 12 metrů.
   

  Ztlumujte a přepínejte kdykoliv se vám zachce

   

  Pomocí přepínače Dimmer Switch vám však umožní ještě mnohem víc. Vyberte si mezi čtyřmi přednastavenými schématy pro různé situace nebo si do přepínače nahrajte své vlastní oblíbené scény, aniž byste museli brát do ruky své chytré zařízení. Pak již stačí jen zmáčknout jedno jediné tlačítko a nastavit právě takovou scénu, kterou používáte nejčastěji.

  Dva v jednom s jednoduchou instalací


  Dimmer Switch dokáže plnit dvě úlohy. Můžete jej používat jako standardní nástěnný vypínač a ztlumovač nebo z něj jednoduše vyloupnete lehký dálkový ovladač, který si můžete kamkoliv odnést.

   

  Montáž vypínače je velmi snadná. Ke zdi jej můžete připevnit pomocí šroubů nebo lepicí páskou na zadní straně ovladače. Dimmer Switch obsahuje silný magnet, a tak vám vypínač bude krásně držet i na ledničce či jiném kovovém povrchu.

   

  Philips Hue Dimmer Switch je zkrátka ideálním doplňkem jakékoliv startovací sady z řady Hue, ale také pokročilých osvětlovacích systémů, které tvoří pevnou součást složitějších chytrých domácností.