Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Hudebně světelná show s Philips Hue


  Systém chytrého osvětlení Philips Hue dokáže leccos. Ve vašem domově vytvoří příjemnou relaxační atmosféru, nebo naopak energizující osvětlení, které nabudí všechny vaše smysly k činnosti. Pokud se ale rozhodnete Philips Hue propojit s dalšími aplikacemi třetích stran, získáte neomezené množství dalších možností, jak oživit svou domácnost.
  Philips Hue lze propojit s celou řadou aplikací, které vám přinesou spoustu užitečných funkcí. Kromě toho, že pak osvětlení dokáže reagovat na vaše každodenní rituály, počasí či například nově příchozí e-maily, pomocí některých aplikací dokáže zpříjemnit i prožitek z hudby.
   

  Ambify: hudební show s produkty Apple


  Posloucháte rádi hudbu a chcete tento prožitek ještě více umocnit? Aplikace Ambify jednoznačně oživí a mnohonásobně zintenzivní vaši hudební párty i chvíle odpočinku, kdy si vychutnáváte poslech svého oblíbeného žánru. Dokáže totiž synchronizovat osvětlení Hue spolu s hudbou, kterou právě posloucháte. A je úplně jedno, zda je to rock, metal nebo vážná hudba.

   

  Jak tedy na to? Stačí si hudbu pustit prostřednictvím aplikace Ambify, která na základě přehrávané hudby synchronizuje svítidla tak, aby vytvořila jedinečnou světelnou show. Aplikaci Ambify podporují zařízení s iOS, existuje také samostatná verze aplikace pro Max OS X, která nabízí ještě širší spektrum možností, jak osvětlení a přehrávanou hudbu propojit (umožňuje mimo jiné synchronizovat osvětlení i se skladbami na iTunes a Apple Music).

  Hue Disco: Ambify pro Android


  Pokud nevlastníte produkty společnosti Apple, nemusíte zoufat. Pro Android je skvělou alternativou aplikace Hue Disco, která je však dostupná rovněž pro iOS. Principielně se jedná o obdobnou aplikaci, která však netvoří světelnou show na základě hudby přehrávané v aplikaci, jako je tomu u Ambify. Světla totiž synchronizuje na základě rozpoznání zvuku pomocí mikrofonu, který je umístěn v mobilním zařízení. Hudbu tedy můžete přehrávat z kteréhokoliv zdroje a aplikace Hue Disco zajistí pouze synchronizaci světel.

   

  Aplikace umožňuje také upravení citlivosti snímání zvuku. Můžete si tedy vybrat, zda chcete měnit světla pomalu, nebo pomocí Hue Disco vytvoříte zběsilou světelnou atmosféru, kterou navíc můžete umocnit například módem stroboskopu. 

  Huey: Když světlo spolupracuje s televizí


  S inteligentním osvětlením Philips Hue lze propojit nejen hudební přehrávač, ale také televizní obrazovku. Některé televize Philips bývají opatřeny funkcí Ambilight, která reaguje na váš oblíbený pořad a dokáže osvětlit prostor za televizní obrazovkou totožnými barvami. Díky tomu je sledování televize příjemnější pro vaše oči. Navíc umocníte atmosféru sledovaného filmu či pořadu a dosáhnete optického zvětšení obrazu.

   

  Nevlastníte televizi Philips s touto funkcí? Nevadí. Aplikace Huey vám umožní použít stejný efekt i v případě, že vlastníte televizi jiné značky. Dokáže totiž funkci Ambilight simulovat. Vystačíte si s vhodným umístěním osvětlení Philips Hue za televizní obrazovku a spuštěnou aplikací Huey na vašem chytrém zařízení. Telefon namíříte proti televizi a vyberete oblast, která má být aplikací Huey sledována. Pak už se jen nechejte unášet vytvořenou atmosférou a svým oblíbeným televizním pořadem.