Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Latécoère, Signify a Huneed Technologies oznamují strategické partnerství v oblasti LiFi v komerčních letadlech


  Ve spolupráci se světovým lídrem v oblasti osvětlení Signify s technologií Trulifi a jihokorejským specialistou na elektroniku pro datovou komunikaci ve vzdušném prostoru Huneed Technologies, oznamuje společnost Latécoère rozšíření působnosti technologie LiFi i pro komerční lety. 

   

  Latécoère je mezi mezinárodními výrobci letadel naprostou špičkou. Podle Yannicky Assouadové, výkonné ředitelky Latécoère, pařížská výstava Air Show 2019 umožnila LiFi ukázat svoji rychlost v plné síle. Díky spolupráci se Signify a Huneed Technologies se LiFi otevírají nové jedinečné možnosti, a nic nebrání tomu, aby se tato technologie posunula o úroveň výš a bylo zajištěno její široké použití v kabinách letadel.

  V čem spočívají výhody použití LiFi v letadlech

   

  LiFi umožňuje stabilní vysokorychlostní připojení na palubě letadla. Vzhledem k tomu, že si LiFi navzájem nevadí s citlivými zařízeními, nebude tak připojení narušeno, nebo přerušeno pohyby letounu. LiFi také vede k menší kabeláži a spolu s komplexním vylepšením infrastruktury a malé hmotnosti vláken sníží hmotnost letadla a spotřebu paliva. 

  Připojení a osvětlení Trulifi

  Poznejte sílu LiFi prostřednictvím Trulifi od Signify


  Společnost Signify spustila začátkem tohoto roku systém Trulifi a již dokončila realizaci kolem 100 projektů po celém světě. Trulifi kombinuje energeticky úsporné LED osvětlení se spolehlivým, bezpečným a vysokorychlostním obousměrným bezdrátovým připojením, s rychlostí až 250 Mbps. Zpočátku bude Trulifi použito pro připojení přehrávačů médií v opěrkách hlavy. V další fázi umožní LiFi cestujícím připojit jejich osobní zařízení k palubnímu médiu a internetu, a také možnost komunikovat mezi sebou, aby zkušenosti s připojením na palubě letadla byly stejné, jako na zemi.
  Olivia Qiu, hlavní ředitelka pro inovace v Signify tvrdí, že díky partnerství Signify a Latécoère budou mít cestující lepší zážitek z letu díky nejmodernějším technologiím připojení. Trulifi nabízí obrovský potenciál a cílem je poskytovat tuto technologii kromě letadel i jiným formám veřejné dopravy, aby lidé měli přístup ke spolehlivému a rychlému připojení k internetu, ať jsou kdekoli.

  Technologické pokroky díky Huneed Technologies

   

  Dalším partnerem Latécoère je společnost Huneed Technologies, která rozšiřuje své působení i na komerční letectví. Předseda Huneed Technologies Eugene Kim vyjádřil z partnerství s Latécoère velkou radost: „Jsme nadšeni, že nás společnost Latécoère uznává za naše odborné znalosti v oblasti komunikačních technologií a výrobních znalostí, a my tak můžeme být součástí této průlomové spolupráce.“

   

  Huneed zajistí dodávku elektroniky a softwaru pro datovou komunikaci LiFi, která bude hrát klíčovou roli v příští generaci inteligentních kabin při poskytování nejlepší zkušenosti cestujícím ve své třídě.