Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Signify osvětlilo 10 stadionů probíhajícího Mistrovství světa ve fotbale


  Společnost Signify se podílela na přípravách právě probíhajícího letního fotbalového turnaje v Rusku. Pro osvětlení stadionu Lužniki v Moskvě, Krestovského stadionu v Petrohradě, stadionu Fišt v Soči a fotbalových stadionů v Jekatěrinburgu, Kazani, Rostově na Donu, Kaliningradě, Nižním Novgorodu, Volgogradu a Samaře byla použita výkonná a spolehlivá svítidla značky Philips.

  Osvětlení pro sportovce i fanoušky


  V Jekatěrinburské aréně bylo použito stadionové LED osvětlení společnosti Signify, které bylo nastaveno tak, aby fotbalistům přineslo dostatečný světelný komfort při zápasech. LED osvětlení zároveň umocňuje skvělý sportovní zážitek všech fotbalových fanoušků, a to jak přímo na stadionu, tak u televizních obrazovek. Osvětlení je totiž přizpůsobeno pro potřeby kvalitních televizních přenosů v rozlišení 4K UHD. Díky tomu mohou miliardy televizních fanoušků po celém světě sledovat z pohodlí svého domova všechna dramata, která se odehrávají na stadionu – každou krůpěj potu, pohyb každého svalu a všechna gesta a grimasy sportovců.

  Důmyslné osvětlení pro nevídanou atmosféru


  LED osvětlení na stadionech lze vzdáleně řídit a synchronizovat se všemi hudebními efekty. Díky tomu lze na stadionu vytvořit velkolepou atmosféru před i v průběhu zápasu. Osvětlení společnosti Signify bylo použito také k osvětlení tribun a okolních prostor stadionu, což dokázalo vhodným způsobem umocnit emoce, které zápasy vyvolávají. Fanoušci, kteří přišli přímo na stadion, tak mohou zažít skutečně nevídanou podívanou.

  Jedinečná střešní LED instalace


  Na moskevském stadionu Lužniki byla navíc společností Signify umístěna unikátní instalace střešních LED diod o rozloze 39 000 m2, která se stala jednou z nejnovějších a největších interaktivních mediálních fasád v Rusku. Tato instalace dokáže nadchnout fanoušky po celém světě. Přináší totiž unikátní světelnou podívanou před, v průběhu i po jednotlivých zápasech.
  Jedinečné LED osvětlení stadionu Lužniki v Moskvě
  Autor: Olga.Sh / Shutterstock.com
  Sergej Karpov, vedoucí oddělení společnosti Signify pro osvětlování sportovních událostí v Rusku, uvedl: „S osvětlováním sportovních akcí máme již více než 80leté zkušenosti. Jsme uznávání jako světový lídr ve sportovním osvětlení. Díky těmto unikátním instalacím se mohou fanoušci a televizní diváci po celém světě těšit ze skvělé podívané na svůj oblíbený sport, zatímco fotbalistům jsou při zápase poskytovány skvělé světelné podmínky.“