Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Světlá budoucnost nakupování

   

  Nákupní centra jsou svým způsobem velmi nevděčné projekty. Milovníci nakupování je mají rádi kvůli pestré nabídce obchodů, které nabízejí, zatímco ti z nás, kteří nákupy nemají příliš v lásce, navštěvují nákupní centra pouze tehdy, kdy je to nezbytně nutné.

  Corio

   

  Drážďanské nákupní středisko Centrum Galerie nedávno představilo největší instalaci světelných pláten na světě, která činí návštěvu střediska přeci jen o něco zajímavější.


  Rozměrná světelná plátna přilákají pozornost zákazníka hned u vstupu a poskytují dynamický doprovod také při odpočinku v některé z restaurací.

  Efekty, které světelná plátna promítají, lze měnit pouhým dotykem prstu prostřednictvím mobilního telefonu nebo tabletu. Provozovatelé nákupního střediska tak mohou okamžitě přizpůsobit jeho atmosféru např. konkrétní akci.

  Působivé světelné animace navíc poskytují zábavu i těm, kteří by v nákupním centru nejraději nebyli.

   

  Světelná plátna představují neobvyklý a mimořádně působivý způsob, jakým vylepšit estetický dojem interiéru. Jejich modularita navíc zaručuje, že jsou vhodné pro použití v široké škále prostorů, od hotelových pokojů přes restaurace až právě po rozsáhlá nákupní střediska.

   

  Společnost Corio, která je vlastníkem drážďanského nákupního centra, věří, že se jí pomocí světelných pláten podaří vytvořit skutečně jedinečný zážitek z nakupování a zařadit centrum mezi místa, kde se lidé rádi setkávají.

   

  Věříme, že světelná plátna představují budoucnost obchodů, restaurací a barů. Představte si nákupní centrum, ve kterém bude namísto nepříjemně ostrého světla intimní prostředí přizpůsobující se denní době. Nebo restauraci, jejíž atmosféru může majitel jediným kliknutím přizpůsobit speciální příležitosti.

   

  Jak vypadá váš vysněný obchod? A jak byste využili světel k dokreslení jeho jedinečné atmosféry?