Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Společnost Philips Lighting začala firmám nabízet praktickou formu spolupráce Světlo jako služba (LaaS) 


  Spolupráce formou Světlo jako služba se v posledních měsících stále častěji objevuje také na našem území. Díky tomu mohou mnohé společnosti jednoduše a bez velkých vstupních nákladů nahradit původní neefektivní osvětlení za úsporná, moderní a praktická LED světla
  Název způsobu spolupráce Světlo jako služba pochází z anglického Lighting as a Service (LaaS) a nese v sobě myšlenku obchodního modelu, ve kterém je v provozních prostorech dané společnosti poskytován na základě stanoveného předplatného veškerý servis týkající se osvětlení. Tohoto obchodního modelu nejčastěji využívají velké společnosti, které potřebují inovovat osvětlení například v několika výrobních halách. Tato služba se ale vyplatí také u instalací městského osvětlení, světel na letištích a na mnoha dalších místech.

  Přitáhněte jednoduše pozornost svých zákazníků


  Pokud jste vlastníky veřejných prodejních prostor, jedním z klíčových důvodů, proč s výměnou osvětlení za moderní LED technologii neotálet, je také fakt, že v dnešní době je „boj o zákazníka“ velmi náročný. Moderním a správně nastaveným osvětlením tak můžete své potenciální zákazníky přilákat do svého obchodu a přimět je k reálnému nákupu mnohem snáz než v případě špatně osvětlené prodejny.

  Proč se služba vyplatí


  S každým přechodem na modernější a úspornější variantu osvětlení šetří společnosti nemalé provozní náklady. Hromadnou výměnu osvětlení ve všech výrobních halách a kancelářských budovách si však většina firem nemůže dovolit, a tak s inovací osvětlení dlouhodobě otálí nebo ji provádí v průběhu několika let až desetiletí. 

  Díky formě spolupráce Světlo jako služba získáte okamžitý přechod na úsporné řešení bez vysokých vstupních nákladů. O provoz osvětlení je navíc v průběhu trvání smlouvy se společností Philips Lighting důkladně postaráno, a tak se nemusíte starat o nefunkční žárovku nebo blikající zářivku. 

  Hospodařte s energií chytře


  Služba navíc nepřináší pouze snížení vstupních nákladů a výměnu žárovek. V rámci inovace osvětlení šetříte náklady také tím, že bude osvětlení inteligentně hospodařit s energií podle toho, kdy se v dané místnosti skutečně někdo nachází, a v závislosti na intenzitě denního světla. Stejně tak je nespornou výhodou možnost ovládat osvětlení hromadně a na dálku prostřednictvím internetového připojení. Smlouvou navíc bývá ošetřen již zmíněný servis osvětlení. 

  Služba je vždy nastavena tak, aby byla pro vaši společnost výhodná. Za stanovený poplatek tak získáte moderní osvětlení a jednoduchou možnost, jak splnit vysoké nároky na osvětlení provozoven, které v dnešní době legislativa stanovuje.