Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Tři přední mladí pěstitelé rostlin hovoří o svých vynikajících výsledcích


  Tři severoameričtí pěstitelé nedávno sdíleli zprávu o vynikajících výsledcích rostlinné produkce díky LED osvětlení Philips. Po úspěšných zkušebních instalacích v roce 2016, nyní společnosti Kalamazoo Specialty Plants, Lucas Greenhouses a Jolly Farmer dokončily rozšíření LED světel Philips pro vegetační období 2019. Každý pěstitel tak opět viděl podobná vylepšení, a to lepší kvalitu plodin, snížení pracovní síly a větší spokojenost zákazníků.

   

  Všechny tři společnosti se nacházejí v lokalitách, které mají v zimních měsících omezené osvětlení. Díky LED osvětlení Philips získaly konzistentní a efektivní osvětlení, díky kterému je předpokládán růst i během kritického období.

  LED osvětlení pomáhá s lepším začátkem pěstování rostlin


  Společnost Kalamazoo Specialty Plants se 700 000 čtverečními metry skleníků v Kalamazoo v Michiganu, se rozrůstá každoročně o více než milion bylin a několik set tisíc trvalek. Majitel Rick Ouding připisuje lepší produkci rostlin, zlepšení jejich kvality a snížení nákladů právě LED osvětlení Philips. "LED světla nám pomáhají s lepším začátkem pěstování našich rostlin," řekl Rick. „Vidíme výrazně rychlejší zakořenění, kompaktnější rostliny, lepší barvu listů a silnější stonky. Také už nemusíme rostliny štípat, protože jejich větvení je mnohem lepší. A tím, že tyto rostliny nemusíme štípat, nemusíme s nimi tolik manipulovat, takže máme méně práce“, dodal.

  Snížení spotřeby energie o 52 % díky LED svítidlům

   

  Jolly Farmer v Northamptonu v New Brunswicku v Kanadě pěstuje 3 000 různých odrůd rostlin a celkem vypěstuje více než milion rostlin ročně. Díky pěstitelským LED svítidlům Philips dosáhla společnost 52% snížení spotřeby energie. Společnost Jolly Farmer je velmi potěšena, že se díky osvětlení značky Philips zvýšila kvalita rostlin a spokojenost jejich zákazníků. James Darrow, generální ředitel Jolly Farmer, shrnul své zkušenosti s pěstováním pod LED osvětlením: „Máme větší kontrolu a kompaktnější vývoj. To nám také dává lepší předvídatelnost v našich datech. Zákazníci se na nás již mnoho let spoléhají při poskytování kvalitních produktů a my vždy hledáme ty nejlepší způsoby, jak toho dosáhnout.”

  Grower installs Philips LED grow lights over more than four acres of greenhouses

  Pěstování pod LED osvětlením přináší mnohem lepší výsledky

   

  George Lucas, spoluvlastník společnosti Lucas Greenhouse v Monroeville v New Jersey uvedl, že zákazníci hlasitě chválí kvalitu rostlin z jejich skleníku.  "Při každoročním stříhání kořínků dostáváme od zákazníků zpětnou vazbu, kteří říkají, že to vypadá skvěle. Letos (po pěstování pod LED osvětlením) mi píší dopisy o tom, jak jsou naše rostliny mnohem lepší než v minulosti." řekl Tom Gunther. Hlavní pěstitel také dodal, „snížili jsme potřebnou regulaci růstu, což je dobré pro nás i pro naše zákazníky.“ Díky použití LED osvětlení Philips dokázala společnost Lucas Greenhouse také zvětšit svůj osvětlený prostor téměř o 50%, a to se stejnou spotřebou energie.

  Pěstování rostlin ve skleníku
  "Jsme hrdí na to, že můžeme těmto pěstitelům pomoci zlepšit jejich kvalitu rostlinné produkce při současném snižování nákladů.“ řekl Ron DeKok, ředitel obchodního rozvoje pro Severní Ameriku a oddělení zahradnická LED řešení společnosti Signify. “Pěstitelé udělali velkou investici do své budoucnosti a jsme velmi rádi, když vidíme, jak již dosahují výrazných výnosů."