Další značky od

Služby osvětlení
přizpůsobené potřebám vašeho podnikání

Služby osvětlení, které vytvářejí hodnotu


Dnešní technologie osvětlení dokáže více, než jen osvětlit prostory. Philips udává krok díky inovativním službám šitým na míru zákazníkům a poskytováním kvalitního osvětlení s výraznými úsporami elektrické energie. Tím pomáhá zákazníkům k lepším provozním výsledkům.

 

Naše služby Philips zahrnují: vyhodnocení vašeho stávajícího systému osvětlení, vytvoření nového plánu osvětlení, bezproblémová údržba, vzdálená podpora a zaručený výkon osvětlení. Uzavřete partnerství se společností Philips a učiňte z osvětlení nedílnou součást úspěchu vaší společnosti. Postaráme se o osvětlení. Vy se můžete soustředit na podnikání.

Plán přizpůsobený vašim požadavkům na osvětlení

Profesionální služby – služby Philips Lighting
Profesionální služby
Pohledy na možnosti osvětlení a vytvořené návrhy

 

Chcete inovovat své osvětlení? Vyhodnotíme váš stávající systém a s ohledem na vaše potřeby a přání vám poskytneme konkrétní názory a rady k tomu, jak optimalizovat plán osvětlení. Ten může zahrnovat vše, od zcela nového návrhu až po snadnou modernizaci pomocí svítidel LED.

Služby během životního cyklu – Služby Philips
Služby během životního cyklu
Prodlužte životnost vašeho systému osvětlení

 

Infrastruktura osvětlení je jedním z nejhodnotnějších a nejvýznamnějších prostředků a ve vašem zájmu je si tuto investici chránit. Se správným plánem údržby a vzdálenou pomocí můžete prodloužit životnost produktů a optimalizovat jejich výkon. Minimalizujete také výpadky provozu a nečekané výdaje.

Projektové služby – outsourcujte infrastrukturu osvětlení
Spravované služby
Výkon osvětlení založený na výsledcích

 

Pokud se nechcete o nic starat, proč nás nepověřit kompletní péčí o vaše osvětlení? S našimi spravovanými službami se nebudete muset o nic starat – od počátečního návrhu a instalace až po bezproblémový provoz a údržbu. Zohledníme dokonce i ekonomickou udržitelnost a pomůžeme vám minimalizovat uhlíkovou stopu.

Podívejte se, co osvětlovací systémy umí...

Otázky? Návrhy?

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat –
budeme se těšit!