Systémy osvětlení:

pro veřejné prostory

Krásně navržené a inteligentně spravované veřejné osvětlení pomáhá komunitám lépe prosperovat díky tomu, že oblasti revitalizuje, přitahuje návštěvníky a jak turistům, tak obyvatelům dodává pocit bezpečí. Komplexní plán osvětlení může město odlišit, čímž z něj vytvoří hodnotnou destinaci, zatímco pomáhá k tomu, aby bylo dosaženo důležitých cílů v oblasti udržitelnosti a úspor energie.

 

Díky dálkovému sledování, chytré správě zařízení, chytré regulaci podle nastavení scény a inteligentnímu měření spotřeby energie, systémy propojeného osvětlení společnosti Philips představují důležitou proměnu ve správě veřejného osvětlení. Propojené osvětlení vytváří škálovatelné, plně integrované řešení, které zaručuje návštěvníkům a obyvatelům ty nejlepší zážitky, zatímco městům zefektivňuje plynulost práce a snižuje náklady.

Inteligentní města
jsou propojená města

Vylepšete správu osvětlení zjednodušením svých postupů  

 

Díky softwaru pro správu osvětlení CityTouch a integrovaným světelným bodům komunikace, můžete značně snížit spotřebu energie a operační složitost ve svém městě a zároveň snížit náklady a optimalizovat procesy údržby.

 

Díky systémům propojeného osvětlení společnosti Philips můžete flexibilně a efektivně osvítit centra měst, parky a dopravní cesty. Můžete dostat přesně tu úroveň osvětlení, jakou potřebujete na místě, na které chcete, upravit své plány podle toho, jak se vaše potřeby osvětlení mění – to vše na webovém rozhraní pro správu osvětlení.

 

Plánování, kontrola a správa celé vaší infrastruktury osvětlení je jednodušší, než byla kdy předtím – s benefity jak pro životní prostředí, tak pro váš městský rozpočet.

 

Další informace o CityTouch

připraveni na cokoli

Předveďte svou oddanost trvalé udržitelnosti

 

Státní a městské organizace mají jedinečnou možnost získat vedoucí postavení v oblasti energetické účinnosti a udržitelnosti. Tím, že nainstalujete systémy propojeného osvětlení, které šetří energii a jsou provozně efektivní, do vašich zařízení a veřejných prostorů, můžete ukázat svou oddanost těmto zájmům.

 

Díky svému potenciálu dosáhnout až 70% nebo i vyšší úspory energie oproti běžným systémům osvětlení, inteligentní řízení osvětlení a další služby a možnosti mohou z vaší budovy nebo městského prostoru udělat ukázku budoucího osvětlení a mohou pomoci s adaptací trvale udržitelných řešení ve vaší komunitě.

Chytrá města – připravena na cokoli

 

Systémy propojeného osvětlení společnosti Philips vám mohou pomoci udělat z osvětlení klíčovou složku při plánování odolnosti vašeho města. Veřejné osvětlení se stane odolným, když je flexibilní, rychle reagující a integrované – když je propojené a inteligentní.

 

Plynulé, plně škálovatelné, kompletně zapojené systémy osvětlení podporují cíle v oblasti odolnosti města tím, že poskytují nejflexibilnější, efektivní a inteligentní pracovní postupy pro správce měst, mají nejmenší dopad na životní prostředí a nabízejí nejlepší možnou atmosféru jak pro obyvatele, tak i pro návštěvníky.

Lepší zážitky, lepší život

Když kvalitním osvětlením přilákáte více návštěvníků, přijdou

 

Systémy osvětlení společnosti Philips dávají přednost energetické účinnosti, trvalé udržitelnosti a snížení provozních nákladů v městském prostředí, ale tímto výhody nekončí.

Se správnou kombinací osvětlovacích zkušeností, které zahrnují osvětlení LED dynamicky měnící barvu, můžete ve svém městě vytvořit nádherné prvky, které mohou mít dalekosáhlý dopad na místní komunitu. Architektonické osvětlení mostů, městských center nebo na typických fasádách budov může podpořit turistiku a přivést lidi do restaurací, kaváren, parků a obchodů v oblasti.

Park pěkně osvětlený společností Osvětlení Philips

Celý svět je pódium: dejte svému městu hlavní roli

 

Prvotřídní architektonické a fasádové osvětlení může zkrášlit vaše město, zatímco podtrhne historické a typické znaky, jako mosty, muzea a památky. Dobře naplánované a pečlivě spravované venkovní osvětlení může vytvořit ohromující a progresivní noční ráz, který může z vašeho města udělat ukázku toho nejlepšího.

LED a další architektonická řešení osvětlení společnosti Philips vám umožní dodat vašemu městu značku kvality, posílit pocit hrdosti a identity, zatímco zvýšíte trvalou udržitelnost, podpoříte městskou odolnost a posílíte pocity pohodlí a bezpečí svých obyvatel a návštěvníků.

Jasnější, bezpečnější, zelenější

 

Systémy osvětlení společnosti Philips městům umožňují vytvořit inovativní řešení venkovního osvětlení, které zkrášluje a inspiruje. Zároveň ale respektují křehkou rovnováhu mezi identitou města a potřebami jeho obyvatel. Zkušenosti a jedinečné znalosti společnosti Philips nám umožňují vyvíjet řešení LED osvětlení, která jsou praktická a krásná, ale také úsporná a udržitelná.

 

Je dobře známo, že nehospodárné osvětlení ztenčuje zásoby drahocenných přírodních zdrojů naší planety a že emise mohou ovlivnit kvalitu vzduchu, který dýcháme. Ale je také důležité pochopit dopady umělého osvětlení na náš spánek a na další přírodní procesy, které ovlivňují celkovou kvalitu našeho života. Omezením světla na místa, kde je ho zapotřebí, vám naše řešení pomáhají znovu získat „temné nebe“: protože je dobré jej zachovat kvůli jeho kráse a přírodnímu rytmu.

Dřevěná promenáda osvětlená pro větší pocit udržitelnosti

Vyberte si systém, který je pro vás ten pravý


Žádné unifikované nabídky

Vymezení osvětlovacích systémů společnosti Philips začíná u vás – u vašeho podnikání, vaší organizace, vašich cílů.

 

Odborníci na systémy společnosti Philips s vámi spolupracují, aby určili specifické možnosti systému, který potřebujete, a poté aby vám pomohli navrhnout systém, který tyto požadavky splňuje – nyní i v budoucnosti, jak se vaše podnikání vyvíjí a proměňuje.

 

Najděte svého místního odborníka na systémy společnosti Philips

Navrhneme váš osvětlovací systém

svítidla + ovládací prvky + služby + podpora

Nabídky balíčků

Případové studie